Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia Gestalt KatowicePsychoterapia Gestalt Katowice 
kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, koncentruje się na teraźniejszości „tu i teraz” oraz na specyficznej relacji JA-TY, dzięki czemu umożliwia
człowiekowi poznanie siebie. Uczy nawiązywania kontaktu z ludźmi i rozwija umiejętność twórczego dostosowywania się do otaczającego środowiska. Pomaga także w uświadomieniu sobie tych mechanizmów wewnętrznych, które często popychają nas do odtwarzania utartych i nie zawsze korzystnych dla siebie stereotypów w myśleniu i zachowaniu. Zdejmuje maski z uników, lęków, zakazów i iluzji. Gestalt dąży nie tyle do tłumaczenia przyczyn trudności, ile do badania nowych sposobów ich rozwiązywania. Nie tyle odpowiada na pytanie: „Dlaczego mi się to przytrafia?”, co: „Jak mogę to zmienić?”. Terapeuci Gestalt nie negują oczywiście ani wagi przeszłości, ani doświadczeń z wczesnego dzieciństwa, skupiają się jednak na tym, jak te przeszłe doświadczenia wpływają na życie człowieka „tu i teraz”. Psychoterapeuta Gestalt nie jest doradcą, nie ocenia i nie podejmuje decyzji za Klienta.

Jeśli:

  • cierpisz z powodu trudnej sytuacji życiowej,
  • czujesz się niepewny/a, zagubiony/a,
  • odczuwasz napięcie i lęk,
  • chcesz poprawić swoje relacje w związkach partnerskich, małżeńskich i zawodowych,
  • masz problemy psychosomatyczne,
  • doświadczasz poczucia pustki i braku sensu życia,
  • chcesz pełniej uczestniczyć w życiu i świadomie rozwijać się,

Może właśnie dzięki udziałowi w procesie psychoterapii uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, poprawisz jakość swojego życia i sprawisz, że twoje relacje z innymi będą bardziej satysfakcjonujące.

Nasi specjaliści:

JUSTYNA POPŁAWSKA – psycholog
Certyfikowana psychoterapeutka, psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiej Federacji Psychoterapii, posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP). Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Pracuję z osobami dorosłymi, z młodzieżą i rodzinami. Najczęściej prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par. Wierzę, że im bardziej człowiek jest świadomy, tym bardziej jest wolny. Nie jestem doradcą, nie oceniam i nie podejmuję decyzji za Klienta. Celem psychoterapii Gestalt dla mnie jest poprawa jakości życia klienta i inspiracja do odkrywania jego wewnętrznych zasobów i możliwości. W pracy psychoterapeuty przestrzegam Deklaracji Strasburskiej oraz Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.
EWA JĘDRYCHOWSKA – PŁONKA – psycholog kliniczny
Posiada kwalifikacje do pracy jako specjalista terapii środowiskowej w terapii rodzin oraz terapii indywidualnej.
* Świadczenia są udzielane tylko odpłatnie w ramach wizyt komercyjnych.

Call Now Button