You are currently viewing Testy psychotechniczne

Testy psychotechniczne

  • Post author:
  • Post category:Blog

Badania psychotechniczne

W naszej przychodni już od kilku lat w ramach poradni medycyny pracy ale również na potrzeby badań dla kierujących pojazdami bądź ubiegających się o uprawnienia w wielu innych dziedzinach, działa pracownia psychotechniczna dysponująca stacjonarnymi,  komputerowymi testami psychotechnicznymi i psychologicznymi. Pracownia nasza wykorzystuje intuicyjne rozwiązanie Test2Drive nagrodzone w czasie targów wynalazków i innowacyjności w Brukseli w 2016 roku. Rozwiązanie to zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez naszych Klientów. Testy w obiektywny sposób oceniają sprawność psychoruchową, są ściśle określone w czasie i bardzo miarodajne. Do ich zdania nie jest wymagana zaawansowana znajomość komputera. W każdej chwili można przerwać wykonywanie testu jak wrócić do poprzedniego zadania. Wykonywane są przy pomocy naszych specjalistów, w osobnym, zapewniającym ciszę gabinecie. Nasi specjaliści służą Państwu wszelką radą i pomocą.

Kto musi wykonać testy psychotechniczne?

Testy psychotechniczne muszą wykonać między innymi zawodowi kierowcy, osoby ubiegające się o pozwolenie na broń, detektywi, pracownicy firm ochroniarskich, operatorzy wózków widłowych, suwnic, żurawi i wszyscy, których praca wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej.

Oprócz testów psychotechnicznych w naszej poradni medycyny pracy można wykonać komplet badań wymaganych dla wszystkich grup pracowników, studentów, uczniów, kandydatów na prawo jazdy. Wykonujemy badania wstępne, kontrolne i okresowe oraz do celów sanitarno -epidemiologicznych.  Badania wykonywane są przez lekarzy ze specjalizacją z zakresu medycyny pracy.
Wszystkie badania w naszej przychodni wykonywane są w jednym budynku w ciągu kilku godzin. Istnieje możliwość wyboru dnia i godziny po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. Koszty wszystkich badań są ustalane urzędowo, i można znaleźć je na naszej stronie internetowej.

Nasza przychodnia dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem, mieszczącym nawet autobusy. Jesteśmy otwarci dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Zapraszamy do obejrzenia naszego gabinetu badań psychotechnicznych podczas wirtualnego spaceru:  http://psychotechnicznebadania.pl/wirtualny-spacer-po-naszym-gabinecie/