Testy psychotechniczne Katowice poradnia Medycyny Pracy NZOZ All-Medicus

testy psychotechniczne KatowiceW naszej przychodni już od prawie roku w ramach poradni medycyny pracy ale również na potrzeby badań dla kierujących pojazdami bądź ubiegających się o uprawnienia w wielu innych dziedzinach, działa pracownia psychotechniczna dysponująca stacjonarnymi,  komputerowymi testami psychotechnicznymi i psychologicznymi. Pracownia nasza wykorzystuje innowacyjne rozwiązanie Test2Drive nagrodzone w czasie listopadowych targów wynalazków i innowacyjności w Brukseli. Rozwiązanie to zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez naszych Klientów. Testy w obiektywny sposób oceniają sprawność psychoruchową, są ściśle określone w czasie i bardzo miarodajne. Wykonywane są przy pomocy naszych specjalistów, w osobnym, zapewniającym ciszę gabinecie.

Testy psychotechniczne KatowiceTesty psychotechniczne muszą wykonać między innymi zawodowi kierowcy, osoby ubiegające się o pozwolenie na broń, detektywi, pracownicy firm ochroniarskich, operatorzy wózków widłowych, suwnic, żurawi i wszyscy, których praca wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej.

Oprócz testów psychotechnicznych w naszej poradni medycyny pracy można wykonać komplet badań wymaganych dla wszystkich grup pracowników, studentów, uczniów, kandydatów na prawo jazdy. Wykonujemy badania wstępne, kontrolne i okresowe oraz do celów sanitarno -epidemiologicznych.  Badania wykonywane są przez lekarzy ze specjalizacją z zakresu medycyny pracy.
Wszystkie badania w naszej przychodni wykonywane są w jednym budynku w ciągu kilku godzin. Istnieje możliwość wyboru dnia i godziny po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. Koszty wszystkich badań są ustalane urzędowo, i można znaleźć je na naszej stronie internetowej.

Nasza przychodnia dysponuje dużym bezpłatnym parkingiem, mieszczącym nawet autobusy. Jesteśmy otwarci dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i cennikiem na stronie www.psychotechnicznebadania.pl.

Testy psychotechniczne Katowice – umów się na WIZYTĘ

Udostępnij